Z jakich powodów warto przeczytać książkę pt. “Mala M.” Pauliny Świst i Lilki Płonki?

Książka pt. “Mala M.” Pauliny Świst, wywoła uśmiech na twarzy. Malwina jest młodą kobietą, która nie znosi swojego imienia, dlatego nazywa siebie Malą, tak jak wszyscy ją nazywają. Można uważać ją za wariatkę lub idiotkę, ale trzeba przyznać, że nie jest głupia. Co prawda, jej sarkazm jest czasem drażniący, ale taka jest historia. Ma być zabawnie, seksownie, z tęsknotą tryskającą jak sok pomidorowy, a świat prokuratury, policji i więźnia wypełnia fabułę.

Co spotyka główną bohaterkę?

Spotkanie z mężczyzną wyrywa Malę z jej życia i wprowadza problemy w życie jej samej i jej najbliższej przyjaciółki, Zuzki. Czego dowie się dziewczyna? Czy najlepsza nowa znajomość w historii obcowania z nią będzie jeszcze powszechnie znana? Czy to było tylko spotkanie? A co z dogadywaniem się z przystojnym sąsiadem?

Co jest wartego uwagi w tej książce?

Czytelnicy, którzy znają pisarstwo Pauliny Świst, wiedzą, czego się spodziewać. Trudno powiedzieć, które sceny stworzyła Świst, a które Lilka Płonka, ale okazało się, że było naprawdę ciekawie. Spodoba się sposób, w jaki autorka przedstawiła przyjaźń między Marą a Zuzką. Bohaterowie są zupełnie inni, ale dogonią się nawzajem. To się nazywa prawdziwa przyjaźń! Zastanawiamy się, czy panie chciały w ten sposób uczcić swój związek. Ta książka to jedna z tych lekkich, niepotrzebnych lektur na wieczór. Przerywnikami między tymi rozdziałami są sceny z pierwszego spotkania Małej i Piotrka, co wydało mi się ciekawym zabiegiem. Otwarte zakończenie daje nadzieję, że będzie kontynuacja. Jeśli szukacie książki erotycznej, poleca się książkę pt. “Mala M.“.

Jak tutaj ukazano główną bohaterkę?

Malwina, inaczej zwana Malą, uprawia niesamowity seks z niebieskookim nieznajomym na imprezie domowej u znajomych. Po upojnej nocy wypełnionej alkoholem on znika, a ona za wszelką cenę chce go odzyskać. Czy jej się uda? Kim jest gentleman z blizną na twarzy? Bohaterka lubi pić i kochać się. Ma ostry język. Ale najważniejsza jest dla niej jej przyjaciółka Zuzanna. Rozumieją się bez słów. Kiedy Mala dowiedziała się, że mąż Zuzki zdradza, postanowiła skonfrontować się z nim osobiście i poznać prawdę. Dopiero później podzielił się tą wiadomością ze swoim prawnikiem. Chciała dla niej tego, co najlepsze. Mamy wiele niewiadomych, jeśli chodzi o alternatywy. W następnej części dowiemy się prawdy. Malwina ma niesamowity dystans do samej siebie. Kocha gorących facetów, a nie przysłowiowe pierogi. Przy mężczyznach nie myśli racjonalnie.